Wyrok na znanego tancerza Rafała M.

Wyrok na znanego tancerza Rafała M.
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

WYROK NA ZNANEGO TANCERZA RAFAŁA M.


W czerwcu bardzo głośna była sprawa znanego celebryty i tancerza, Rafała M., który po późnonocnej imprezie i baaardzo nieprzyzwoitym zachowaniu „sponiewierał” wezwaną na miejsce policję. Toruńscy policjanci, wg świadków usłyszeli m.in. słowa na „k”, „pier…" i inne, których nawet skróty mogą okazać się nieprzyzwoite.

Przy okazji zostali w równie uprzejmy sposób poinformowani przez celebrytę, że „załatwi im wyrzucenie z pracy”.

Inaczej nie mogło się stać – policjanci zwrócili się do sądu o wymierzenie sprawiedliwości. I właśnie zapadł wyrok. Czy sprawiedliwy, oceńcie Państwo sami. Rafał M. został skazany na pokrycie sądowych kosztów (210 zł.) i na odpracowanie 120 godzin społecznie. Te godziny rozłożono celebrycie na 6 miesięcy – być może po to by szczególnie nie utrudnić Mu pracy przy „Tańcu z Gwiazdami”?

Oto, jak wyrok tłumaczy Sędzia, Tomasz Łętowski:

- Grzywna to dla niego żadna kara, bo jest dobrze sytuowany. Nie wymaga też surowszego potraktowania jak przestępca, bo nie jest zdemoralizowany, choć bardzo przykre jest, że będąc znany i uzdolniony znieważył policjantów. Szkoda, że nie można go stawiać jako przykład dla młodych ludzi. Sąd jednak ufa, że był to wybryk.

Bryk, bryk i wy – bryk!

(BONO), fot. Wikipedia

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy