Wróżbita: „Maślak powinien nabrać trochę pazura”

Wróżbita: „Maślak powinien nabrać trochę pazura”
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Rafał Maślak mister Polski, okrzykiwany wielokrotnie takimi tytułami jak chociażby „Najprzystojniejszy Polak we Wszechświecie” musiał poczuć się wyjątkowo niefajnie po ostatniej wypowiedzi Lizuta. Naczelny Rock Radia stwierdził niedawno w programie Szulim, że do modelingu potrzebny jest tylko „ładny ryj i zgrabna dupa” - charakter i osobowość to żadne wymagania, a i tak większość ich nie spełnia.

„Rynsztokowe słownictwo na wizji, poglądy jak ze średniowiecza i kompletny brak wiedzy w temacie.” Tak w kilku słowach wypowiedź Lizuta podsumował Rafał Maślak. I choć zgadzam się w pełni z tym zdaniem, to według niektórych brakuje im charakteru, a mister jest zbyt… miękki. Akt Drugi, na scenę wkracza Wróżbita. I to nie byle jaki, bo znienawidzony przez internautów Wróżbita Maciej, znawca wszystkiego i wszystkich, nie mający pojęcia o niczym. I tak, sławny telepata rozsiadł się na fotelu w programie Aleja Sław i począł rozważać:

„Może Rafał powinien nabrać trochę pazura. Może powinien skoncentrować się na jednym zamiast łapać kilka srok za ogon. Ja rozumiem, że to jest dobra strategia, żeby być znanym: dzisiaj napisze o bezpieczeństwie w szkole i ktoś go zacytuje, a jutro pokaże klatę albo brzuch. Powinien być bardziej zdecydowany, a nie mdły. Chociaż maślaki są mdłe, bo takie śliskie i glutowate.”

Z każdym dniem utwierdzam się, że współczesne programy rozrywkowe i „gwiazdy” biorące w nich udział to już absolutne dno. Niestety, dno to nie koniec, bo zawsze można zakopać się w kilkumetrowej warstwie mułu. 

(COLLINS)/fot archiwum

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy