WRÓŻBITA MACIEJ WYWRÓŻYŁ SOBIE WAKACJE W MALEZJI

WRÓŻBITA MACIEJ WYWRÓŻYŁ SOBIE WAKACJE W MALEZJI
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Teraz, jego twarz jest tak rozpoznawalna przez występy w swoim telewizyjnym programie, że celebryta postanowił udać się na wakacje do… Malezji. Bo nie może już dłużej wypoczywać wśród polaków – tak przynajmniej czytamy w Fakcie.

„Tegoroczne wakacje Maciej postanowił spędzić w Malezji. W Fakcie tłumaczy, że musi wyjeżdżać tak daleko, bo w Polsce jest już zbyt sławny.

Na początku sierpnia lecę do Malezji na dwa tygodnie. Wycieczkę zorganizowałem sobie sam, bez pośrednictwa żadnego biura podróży. Chciałbym odpocząć i pobyć sam, a w towarzystwie Polaków nie byłoby to możliwe z uwagi na moją rozpoznawalność. Byłyby prośby o zdjęcia i autografy - wyjaśnia skromnie. Nie trafiłem trochę z terminem wakacji, bo będzie tam panowała pora sucha, więc mogę się trochę spocić. Karty zabieram ze sobą! Podczas mojego pobytu w Malezji odbędzie się specjalna transmisja stamtąd i łączenie na żywo przez satelitę z programem "Sekrety magii". Będę więc wróżył prosto z Malezji! Ale tylko dla moich ukochanych widzów, bo nie będę wróżył w trakcie urlopu prywatnym klientom. Mogę się pochwalić, że robię najlepszą oglądalność w TVN!”

(COLLINS)/fot. Facebook

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy