Wierzbicka nie może schudnąć.

Wierzbicka nie może schudnąć.
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Aktorka znana najlepiej z serialu „Na Wspólnej”, a także z wielu sztuk teatralnych, 24-letnia Marta ma podobno problemy z wagą. Rzecz jasna nikt tych problemów poza nią nie dostrzega – ba! Wielu internautów pozytywnie ocenia jej hojne krągłości, dzięki którym z pewnością niejednokrotnie pojawiła się na tapecie młodzieńczego komputera. Niestety, jak to w życiu bywa, aktorka kompleksy ma i wagi chce się pozbyć, tylko jest drobny maczek – kruczek codziennego życia. Schudnąć nie może, jakkolwiek bardzo by się nie starała i jakich to kolejnych diet by nie uskuteczniała. Resztę jak zwykle wyjaśnia źródło Faktu:

„Martwi się, bo zawsze wystarczało, że odstawiała słodycze, trochę poćwiczyła i już wracała do wymarzonej sylwetki. Teraz jest na diecie i w ogóle nie chudnie. Próbowała wszystkich modnych diet – pudełkowej, bezcukrowej, ale wciąż bez skutku. Choć znajomi przekonują ją, że robi z igły widły i wygląda pięknie, ona w to nie wierzy.”

Skąd w ogóle pomysł, że kilka centymetrów więcej to zbrodnia? Marta występuje właśnie w sztuce – dość odważnej, bo w częściowym negliżu. A wspomniany, dodatkowy rozmiar musi mocno wpływać na jej pewność siebie. Może pora na radomską dietę? 

(COLLINS)/wp.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy