Trzecie dziecko Moniki Mrozowskiej

Trzecie dziecko Moniki Mrozowskiej
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

TRZECIE DZIECKO MONIKI MROZOWSKIEJ

Najwyraźniej dwie, słodkie córeczki nie wystarczyły. Monika Mrozowska, przede wszystkim znana z roli Majki w "Rodzinie Zastępczej", postanowiła, że tym razem będzie miała chłopca. Postanowienie spełniła, jednak teraz spłaca równie słodkie konsekwencje, posiadania aż tak wielu pociech. Córeczki urodziły się jeszcze za czasów jej związku z Maciejem Szaciłło, jednak urodzony na początku września Józio jest... Stanisława Jaworskiego, dla którego porzuciła męża. Teraz, kiedy świeżo upieczony ojciec nie może zajmować się dziećmi, bo pracuje, a dziadkowie są za daleko by dojechać, aktorka narzeka na trudy macierzyństwa na łamach tygodnika „Świat i Ludzie”

Na pomoc dziadków nie za bardzo mogę liczyć. Rodzice mojego partnera mieszkają daleko, a z kolei moja mama cały czas jest aktywna zawodowo. Widują więc wnuka tylko w miarę ich możliwości. Nie ukrywam, że momentami wszystko jest na mojej głowie. Bywa, że jest mi naprawdę ciężko. W końcu to ja spędzam z całą trójką najwięcej czasu i niejednokrotnie muszę się roztroić. Niestety tata Józia pracuje od rana do wieczora, więc zajmuje się synkiem głównie weekendowo. - przyznaje Monika Mrozowska dla tygodnika.

I chociaż lubi pomarudzić o tych „niespodziewanych” konsekwencjach, stara się wychowywać swoje dzieci jak najlepiej: Staram się, aby moje dzieci towarzyszyły mi w tym, co robię. Praktycznie się z nimi nie rozstaję - powiedziała. Jeżeli gdzieś jeżdżę, to bardzo często zabieram je ze sobą. One to lubią i wiem, że to zdecydowanie lepsze rozwiązanie, niż zostawienie ich z jakimiś opiekunkami. Nie chciałabym widywać moich dzieci tylko od święta.

A chyba najważniejsze w macierzyństwie jest by zawsze mieć czas dla swoich pociech.

(BONO), fot. Wikipedia

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy