Tomasz Karolak: Aktor trafił do szpitala na stół operacyjny!

Tomasz Karolak: Aktor trafił do szpitala na stół operacyjny!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Święta, święta i po świętach, jak to mówi stare, polskie porzekadło. Szczególnie lubią je babcie, a najczęściej słychać je jeszcze przy stole. I to pierwszego dnia.

 

Jednak nie dla wszystkich te święta zapowiadały się tak dobrze, jak powinny. Wielkanoc, podobnie jak święta Bożego Narodzenia, to czas pojednania, dni poświęcone rodzinie i przyjaciołom. Niestety, TOMASZ KAROLAK, nie mógł powiedzieć tego samego.


Według informacji, które przedstawia gazeta Fakt, TOMASZ KAROLAK musiał pojechać do szpitala. Najpierw na badania, a potem... na oddział z powodu boleści, których dostał.

Tomasz Karolak 17 kwietnia trafił do szpitala w Wadowicach gdzie przeszedł specjalistyczne badania, po których opuścił lecznicę. Niestety jego stan w międzyczasie szybko się pogorszył i pacjent dostał boleści, więc musiał być natychmiast operowany. Operacja przebiegła sprawnie i aktorowi już nic nie zagraża. Jednak pozostanie w szpitalu jeszcze przez kilka dni. - czytamy w Fakcie.

Co takiego, konkretnie, zaczęło szwankować w zdrowiu aktora TOMASZA KAROLAK 'a? Tego nie wiadomo, jednak z pewnością aktor niedługo opowie swoją historię i wyjaśni to wszystko fanom.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy