TOMASZ KAMMEL: WPADKA NA WIZJI ;-)

TOMASZ KAMMEL: WPADKA NA WIZJI ;-)
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Tomasz Kammel ostatnio nie może narzekać na brak pracy. Widzowie mogą go oglądać w popularnym show „Kocham Cię Polsko”, w „Pytaniach na Śniadanie”, a niedługo będzie występował również w „The Voice od Poland”. Przy takiej ilości obowiązków Tomasz Kammel zaczyna nie wyrabiać.

Ostatnio prezenter popełnił sporą gafę. W jednym z odcinków „Kocham Cię Polsko” Kammel miał odpowiedzieć, kto jest autorem cytatu „miałeś, chamie, złoty róg”. Gwiazdor pewnie stwierdził, że słowa te napisał Adam Mickiewicz! A tak naprawdę przecież każdy wie, że to zdanie pochodzi z „Wesela” Wyspiańskiego.

Ta wpadka zaniepokoiła włodarzy TVP. Osoby z Telewizji Publicznej zaczęły się zastanawiać, czy Tomasz Kammel nie jest przeciążony i czy czasem nie zabrać mu trochę obowiązków. – Władze telewizji zastanawiają się, czy nie odsunąć go od prowadzenia któregoś z programu – powiedział pragnący zachować anonimowość pracownik TVP.

Na ratunek Kammela ruszyła Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka znana z reklamy Play zapewnia, że Kammel da radę poprowadzić wszystkie programy. W końcu ona też pracuje przy „Kocham Cię Polsko” i „The Voice of Poland”, a dodatkowo nagrywa reklamy i zmaga się z boreliozą. Ale może jest bardziej wytrzymała od Kammela?

Ciekawe jak zakończy się ta historia. Waszym zdaniem Tomasz Kammel powinien prowadzić aż tyle programów? Czy lepiej, żeby skupił się na jednym i robił to dobrze?

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy