To już koniec Brada Pitta i Angeliny Jolie

To już koniec Brada Pitta i Angeliny Jolie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Czyżby Angelina Jolie i Brad Pitt poszli wreszcie po rozum do głowy i postanowili nie wyciągać brudów na siebie nawzajem przed opinią publiczną? Najwyraźniej dojrzeli do podjęcia ostatniej, wspólnej decyzji i skorzystali z instytucji "prywatnego sędziego".


A przez cały czas tej sprawy rozwodowej dowiadywaliśmy się o tym jaki to Brad Pitt jest niedobry, uzależniony od coraz to nowszych środków, a także że znęcał się nad Jolie i dzieciakami - wszystko oczywiście według Angeliny. Natomiast do mediów wyciekały informację o tym jak duże problemy z emocjami ma gwiazdka Hollywood. Podobno miała wybuchać bez wyraźnej przyczyny, rzucać się na przypadkowych ludzi, czy grozić osobom odpowiedzialnym za kontakty Brada z dziećmi.

Teraz wydali wreszcie wspólne oświadczenie:

"Obie strony i ich pełnomocnicy podpisały porozumienie w sprawie ochrony prywatności ich dzieci i rodziny poprzez zachowywanie poufności wszelkich dokumentów. W kwestii podejmowania jakichkolwiek decyzji prawnych strony zobowiązane są do korzystania z prywatnego sędziego. Rodzice mają troszczyć się o utrzymanie wspólnego frontu dla dobra dzieci."

Życzę tej dwójce powodzenia na nowej drodze życia i zamykam temat Brangeliny.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy