Ślub Mlynkovej droższy od królewskiego?

Ślub Mlynkovej droższy od królewskiego?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

ŚLUB MLYNKOVEJ DROŻSZY OD KRÓLEWSKIEGO?

Trzeba przyznać, że bycie przez kilka lat żoną Łukasza Nowickiego musiało solidnie uprzykrzyć się Halinie Mlynkovej, także z powodu (zbyt) małej ilości fleszy, tabloidów i gwiazd w okolicy. Wszystko wskazuje na to, że w obecnym związku i przy okazji planowanego wkrótce ślubu i wesela, Piosenkarka odbije sobie wszystko z nawiązką. W końcu Jej przyszłego męża stać!

A jest nim starszy od Haliny o 17 lat, 54-letni czeski producent muzyczny Leszek Wronka. W naszym kraju nie jest On szczególnie znany, natomiast za naszą południową granicą należy do ścisłej czołówki (pracował m.in. z Ewą Farną).

O tym, jak wyglądają przygotowania do uroczystości i ile mogą kosztować napisało „Party”:

„Piosenkarka właśnie poleciała do Londynu, gdzie jest umówiona na przymiarki w salonie znanej projektantki Very Wang. Po powrocie do kraju Halinka planuje też odwiedzić kilka salonów polskich projektantów i dopiero wtedy podejmie decyzję co do wyboru sukni.”

 No wiecie ”jak to kobieta”, że zacytuję barejowskiego klasyka. A gdzie i za ile?

Wg „Party”: „Para pod uwagę bierze zabytkowy pałac w centrum Pragi oraz otoczony przepięknym parkiem pałac w Pruhonicach. Wynajęcie pałacu i zorganizowanie wesela na ok. 700 osób będzie kosztowało około... pół miliona złotych.”

Na bogato!

 

(BONO), fot. Wikipedia

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy