SEWERYN KRAJEWSKI I PLAYBOYS: O MAŁY WŁOS A BYŁBY SKANDAL!!! Koniecznie przeczytajcie

SEWERYN KRAJEWSKI I PLAYBOYS: O MAŁY WŁOS A BYŁBY SKANDAL!!! Koniecznie przeczytajcie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

KUBA URBAŃSKI (sąsiad Radia Rekord FM i SuperHit.pl), lider, dusza i 1/3 ciała formacji PLAYBOYS napisał piosenkę „Jeden Taki Dzień”.

SEWERYN KRAJEWSKI, 70- letnia legenda polskiej muzyki, autor niezliczonej ilości przebojów a w latach 60-ych i 70-ych bożyszcze większości kobiet napisał piosenkę „Jest Taki dzień (Jeden Dzień w Roku”.

I tak to się zaczęło.

I to wystarczyło, by SEWERYN KRAJEWSKI zdecydował się zgłosić sprawę (wg Niego) plagiatu. Piosenka formacji PLAYBOYS natychmiast została zablokowana w serwisie YouTube wraz z odpowiednim komunikatem i ogólnie zaczęło robić się niemiło.

KUBA URBAŃSKI zareagował natychmiast i skontaktował się z dawnym liderem formacji CZERWONE GITARY, który, jak się okazało… nawet nie przesłuchał piosenki PLAYBOYS’ów. Szybkie i drastyczne ruchy Krajewskiego okazało się, że wynikały wyłącznie ze zbieżności tytułów. Mistrz nie pokusił się, żeby nawet nacisnąć „play” na YT by samemu się przekonać, iż… MYLI SIĘ!

KUBA URBAŃSKI – kto Go zna, to wie – jest osobą niezwykle otwartą, życzliwą i niespotykanie (jak na te lata symnpatyczną) i chyba to spowodowało, że szybki kontakt z Sewerynem Krajewskim szybko naprostował sprawę a rzeczy zaczęły się „odkręcać”.

Ale, jak to mówią – nie ma tego złego! Jak znam Kubę, to być może ten kontakt jeszcze czymś fajnym zaowocuje…

Sąsiad, czyżbym się mylił? ;- )))

Maciek Dobrowolski

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy