SCENA ZAWALIŁA SIĘ POD DODĄ!

SCENA ZAWALIŁA SIĘ POD DODĄ!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Dorota „Doda” Rabczewska, bardzo lubi kiedy się o niej mówi – nie ważne jak, byleby przepływ informacji o jej osobie był ciągły. W jej medialnym rozgłosie dwie wyraźnie zaznaczone w życiu każdego człowieka płaszczyzny – zawodowa i prywatna, płynnie się przenikają, a gwiazda szczególnie upodobała sobie rozmowy z tabloidami o partnerach życiowych. Tym razem jednak a swoim Facebook'u opisała nieprawdopodobnie dramatyczne wydarzenie, które zmieniłoby światopogląd nie jednej osoby – pod Rabczewską zawaliła się scena w Szastarce.

„Wczorajszy koncert przerwała burza, jakiej w życiu nie widzieliśmy. Manager w ostatniej chwili przed zawaleniem sceny ściągnął mnie z niej... Koncert przerwany. Dobrze, że wszyscy żyją!Dziękuję fanom za wsparcie do samego końca! Szacun!”

Tylko, że tak jakby… nie do końca tak wyglądała sytuacja. Dla Dziennika Wschodniego wypowiedział się Artur Jaskowski, wójt miejscowości w której grała koncert Doda. Czy rzeczywiście scena runęła pod celebrytką?

„A skąd! Opuściłem stadion jako ostatni, nic takiego się nie stało. Rzeczywiście rozpętała się burza. Może Dodzie chodziło o to, że jak tylko zeszła, złożono scenę. Koncert był krótszy o jedną, może półtorej piosenki.”

Ale mogło być blisko! 

(COLLINS)/ fot. Facebook DodaOfficial

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Polecamy