ROLNIK ZNALAZŁ ŻONĘ?

ROLNIK ZNALAZŁ ŻONĘ?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Znany z tego, że jest znany, celebryta często informuje przez media społecznościowe o postępie swoich „poszukiwań” materiału na idealną żonę. Jak możemy przeczytać w „Twoim Imperium” z dużą dozą prawdopodobieństwa, trafił na kogoś wartościowego:

„Ja z natury jestem optymistą. Wierzę, że dzięki pozytywnemu nastawieniu żyje się lepiej. Jednak poprawa mojego nastroju wiąże się również z pewną kobietą, którą niedawno poznałem. Sama do mnie podeszła po jednym z koncertów. Bardzo miło nam się rozmawiało, więc wymieniliśmy się numerami telefonów i teraz pozostajemy w stałym kontakcie. Nie chcę jeszcze niczego przesądzać, ale znajomość rozwija się w poważnym kierunku. Dla mnie ta kobieta jest kimś wyjątkowym. Planujemy wspólny wyjazd na weekend. Co będzie dalej – zobaczymy.”

Ale wybranka serca nie powstrzyma jego kariery – podobno „celebrytyzm” to jego konik.

„Nie jestem rozczarowany show biznesem. Wiem, że obowiązujące tam relacje między ludźmi nie zawsze są szczere. Ale wierzę, że z wieloma ludźmi można się naprawdę zaprzyjaźnić. W kwestii kariery nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa.”

Skoro znalazł wybrankę - to co zaoferuje żarłocznej, wielogłowej bestii show-biznesu? 

(COLLINS)/fot.facebook

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/krasko_1.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96