Rafał Maślak i casting na studniówkę?

Rafał Maślak i casting na studniówkę?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

RAFAŁ MAŚLAK I CASTING NA STUDNIÓWKĘ?

Mister Polski dziś jest bardzo rozpoznawalnym celebrytą, ale najwyraźniej także... samotnym. Jak przyznał, kobiety boją się z nim rozmawiać. A on najwyraźniej wpadł na świetny pomysł, jak ten problem obejść. W rozmowie z Newseria Lifestyle, przyznaje że jest gotów „ofiarować siebie” na jeden konkretny wieczór. A tym wieczorem miałby być... bal maturzystów.

- Napisałem po prostu, żeby napisały coś o sobie, wysłały zdjęcie, jakąś ciekawą historię. Przede wszystkim zwracam uwagę na jakiś fajny tekst, który mi przyślą. Do jednej z nich pojadę. Ubiorę się ładnie, a że nie najgorzej tańczę, to zabiorę ją na bal i postaram się, żeby spędziła ten wieczór wyjątkowo.

Najwyraźniej pomysł był strzałem w dziesiątkę.

-Dostałem masę e-maili od dziewczyn. Piszą nie tylko kandydatki, które chcą iść, lecz także ich koleżanki, siostry, babcie, mamy. Nie sądziłem nawet, że będzie taki odzew i teraz bardzo trudno będzie mi wybrać jedną z nich, bo naprawdę ciekawe historie piszą dziewczyny. Poza tym mamy bardzo ładne dziewczyny w Polsce, przeglądam te wszystkie zdjęcia i naprawdę mam duży dylemat.

Ja mam tylko nadzieję, że przynajmniej zapłaci za siebie i partnerkę! : )

(COLLINS), fot. Facebook

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy