PSYCHOFANKA JANOWSKIEGO NIE DAJE MU SPOKOJU

PSYCHOFANKA JANOWSKIEGO NIE DAJE MU SPOKOJU
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Takiego z którym raczej nie wybralibyśmy się na wieczorny spacer w obawie, że może skończyć się to dla nas oblaniem kwasem (w przypadku Wojewódzkiego, raczej moczem). I z pewnością nie są to osoby z którymi chcemy utrzymywać bliższe kontakty - chociaż one z pewnością uważają inaczej. 

Jeżeli brzmi to jak koszmar prosto z najgorszych snów, to macie racje. Tak właśnie muszą się czuć Państwo Janowscy, a konkretniej Robert który właśnie z takim problemem się boryka. A ten problem na imię ma "Kicia". W grudniu 2014 roku, wspomniana "Kicia" dostała sądowy zakaz zbliżania się do Roberta Janowskiego, muzyka najbardziej znanego z programu "Jaka to melodia". Niestety, kilkukrotnie udało jej się sforsować znakomita ochronę programu, zakładając... perukę. No i oczywiście gwóźdź programu rodem z najgorszej opowieści - Kicia groziła żonie Roberta, że obleje ją kwasem. Może się okazać, że jest ona bardziej chora niż ustawa przewiduje i z tego powodu mec. Bartosz Graś reprezentujący Państwa Janowskich proponuje radykalne, ale i najlepsze wyjście:

"Jeśli dojdzie do procesu karnego, wierzymy, że ta pani zostanie umieszczona w ośrodku leczniczym zamkniętym bądź otwartym i zostanie gruntownie przebadana pod kątem tego, czy faktycznie zdaje sobie sprawę z czynów, których dopuszcza się wobec pana Roberta i jego rodziny."

Sprawę komentuje również "Życie na gorąco":

"Sprawą nękającej ich stalkerki znów zajmą się prawnicy. Niewykluczone, ze sąd skieruje kobietę na leczenie, a oni będą mogli wreszcie odetchnąć z ulgą."

Życzymy wszystkiego dobrego i spokojnego życia.


(COLLINS)/fot. Facebook

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy