PITT ZDRADZIŁ JOLIE I JEST UZALEŻNIONY?

PITT ZDRADZIŁ JOLIE I JEST UZALEŻNIONY?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Według informacji, które podaje Fakt, Jolie nie powstrzymuje się przed niczym byleby osiągnąć swój cel - wyłączną opiekę nad szóstką dzieci.

"Nieoficjalnie TMZ dowiedziało się, że zdaniem aktorki dobro dzieci było zagrożone przez kłopoty Pitta z marihuaną, alkoholem i napadami złości. Hollywood od wiosny plotkuje też o romansie, jaki miał łączyć gwiazdora z Marion Cotillard na planie „Sprzymierzonych”, w których oboje grali. Pitt oficjalnie wyraził smutek z powodu decyzji żony. Tak naprawdę jest podobno wściekły na Angelinę."

Nie dziwota, przede wszystkim dlatego, że był przy niej bez znaczenia czy w zdrowiu czy chorobie, a ona wbija mu nóż w plecy. Dosyć zaskakujące podjęcie decyzji o zakończeniu dwu letniego związku i kilkunastoletniej znajomości zdenerwowało Pitta.

"Miał powiedzieć, że „rozpętała piekło”, a on nigdy nie pozwoli na jej wyłączną opiekę nad dziećmi. Parę czeka też wojna o majątek wart 450 milionów dolarów."

Co najważniejsze w tej sprawie - jeżeli rzeczywiście Pitt miał romans z Cotillard, to historia kołem się toczy. Jolie i Pitt poznali się i romansowali na planie Mr&Mrs Smith, kiedy to Pitt był jeszcze żonaty z Jennifer Aniston.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy