Phil Collins w szpitalu!

Phil Collins w szpitalu!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Phil Collins. Prawie siedemdziesięcioletni muzyk, brytyjskiego pochodzenia. Legenda pop-rocka, choć pierwotnie kojarzono go tylko z progresywą i softem.

Ten sam Phil Collins, którego koncerty za każdym razem sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Zupełnie jakbyśmy mieli lata 90' i rozkwit rocka, nie tylko w mediach, ale i w sercach słuchaczy.

Niestety, tym razem nie będzie o facecie, który zrewolucjonizował gitarę akustyczną na scenie, tylko o człowieku, który ma już swoje lata. I jak z każdym wielkim muzykiem, który dotrwał poważniejszego wieku, niż 27 lat - Phil Collins ma problemy ze zdrowiem. Trafił do szpitala, po tym jak potknął się w pokoju hotelowym i rozbił głowę o krzesło.

Znalezione obrazy dla zapytania phil collins

"Niestety, musimy ogłosić, że koncerty Phila Collinsa w Royal Albert Hall w Londynie dzisiaj (8 czerwca) i jutro (9 czerwca) zostają odwołane - głosi oświadczenie zamieszczone na stronie facebookowej artysty. Podkreślono, że Collins zmaga się z niedowładem stopy, który jest rezultatem operacji pleców, a co utrudnia mu poruszanie się" - czytamy na tvn24.pl.

Uszczerbek na zdrowiu o tyle poważny, że po tym jak trafił do szpitala, zatrzymano go jeszcze na jakiś czas pod obserwacje i założono kilka szwów. Być może dlatego, że artysta już wcześniej cierpiał na bóle pleców z powodu operacji kręgosłupa sprzed kilku lat.

Znalezione obrazy dla zapytania phil collins

Według informacji, Phil Collins ma się dobrze, odwołał jedynie wczorajsze koncerty. Trzymamy kciuki, żeby wracał do pełni sił jak najszybciej!


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy