OLBRYCHSKI NIE ZAGRA JUŻ W KLANIE

OLBRYCHSKI NIE ZAGRA JUŻ W KLANIE
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Daniel Olbrychski, 70-letni aktor teatralny i filmowy został niedawno zatrzymany do rutynowej kontroli. Podczas sprawdzania stanu technicznego samochodu i bezpieczeństwa podróżujących, funkcjonariusze wyczuli od kierowcy – Olbrychskiego, alkohol. Miał 0,9 promila w wydychanym powietrzu. Jak wyjaśniał aktor, wypił do kolacji poprzedniego dnia za dużo wina. Oczywiście, oficjalnie przyznał się do błędu w mediach i przeprosił za swoje nieodpowiedzialne zachowanie, ale! Tabloidom to nie wystarczało. Więcej usłyszeliśmy w Dzień Dobry TVN.

„Nie wolno mi było wsiadać do samochodu, nawet na 2 kilometry polną drogą. Byłem przekonany że po 8 godzinach snu nic już nie było. Chwała Bogu że nie było wypadku. Przez 40 lat, nie miałem żadnego wypadku na 2 miliony kilometrów . Już kupiliśmy alkomat.”
Każdemu może omsknąć się noga. Telewizja jednak nie wybacza – producenci znanego przez każdego serialu „Klan” rozwiązali z aktorem kontrakt – czytam w Super Expressie.

„W imieniu panów Wojciecha Niżyńskiego i Pawła Karpińskiego, producentów serialu "Klan", informuję, że postać Arkadiusza Nowika, w którego wciela się Daniel Olbrychski, nie jest obecna w scenariuszach odcinków, powstałych przed przerwą wakacyjną, a które trafią na antenę Jedynki we wrześniu.”

Podobno to nie pierwszy kontrakt, który producenci rozwiązali z aktorami, którzy mają alkoholowy problem.

„Są już w tej kwestii doświadczeni. Zazwyczaj główni aktorzy dostają ultimatum i muszą się podporządkować. Dla opornych elastyczni scenarzyści przygotowują natomiast usunięcie ról. Najważniejsze, by widz nie miał negatywnych odczuć, oglądając danego aktora na ekranie.”

(COLLINS)/fot. archiwum

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy