Non Stop: Koniecznie zobaczcie jak dali się zmiksować!

Non Stop: Koniecznie zobaczcie jak dali się zmiksować!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

 

Jeśli mają dobry humor, to w okolicach parkingu na Okulickiego 39 w Radomiu włączą po raz piąty i szósty tą radiową (czyli nieco spokojniejszą wersję). Jeśli będą ją grali z YouTube to dobiją do ponad 600 000 odtworzeń tego kawałka na YT tych 5 swoich. Jeśli będą mieli szczęście to w przeciągu kolejnego jednego odtworzenia (no, góra sześciu odtworzeni) znajdą miejsce na naszym parkingu. Bo przecież w naszych redakcjach pracuje ponad 30 osób więc i aut stoi sporo. 

A jak się wkurzą, że jednak nie mogą zaparkować do w czasie poszukiwania wolnego miejsca pod pobliską Biedronką mogą sobie odtworzyć strrrrrrrrasznie fajny i mega energetyczny remix swojego kawałka, który właśnie trafił do sieci. Zmajstrowali go Tr!Fle & LOOP & Patrick J Remix.
NON STOP Dla Ciebie Maleńka…….


 
I jak? Znaleźliście miejsce parkingowe na ten mix w Waszych odtwarzaczach? Jeśli tak – to udostępniajcie tego posta dalej i kopiujcie kawałek NON STOP „Dla Ciebie Maleńka” na wszystkie możliwe legalne sposoby! SuperHit.pl – jedyny taki profesjonalny portal z muzyką disco-polo gratuluje i Państwu Mixującym i Państwu Sygockim! Maciek Dobrowolski 

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy