Nie najlepiej u Kasi Kowalskiej

Nie najlepiej u Kasi Kowalskiej
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

NIE NAJLEPIEJ U KASI KOWALSKIEJ…

 Kiedyś była wielką gwiazdą. Kasia Kowalska to była marka. Dzięki temu zarabiała duże pieniądze, żyła w luksusie, spełniała swoje marzenia…

Teraz Jej życiu przyjrzał się dziennik „Fakt”. Kasi, a dokładniej Jej domowi, który 8 lat temu kupiła w jednej z niewielu zachowanych w Stolicy przedwojennej dzielnicy willowej – Żoliborzu Oficerskim. Willa, mimo, że stara, była droga. Wymagała jednak ogromnych nakładów finansowych. Do tego Kasia urządziła w nim prywatne studio nagraniowe – studio, które jednak przez tyle lat nie wyprodukowało dla Niej żadnego przeboju. I to właśnie dlatego Artystka coraz mniej koncertuje, nie zarobiła na nowych wydawnictwach (bo ich zwyczajnie nie miała) – żyje z coraz mniejszych tantiem.

W międzyczasie dom uległ zalaniu i … znów trzeba było w niego zainwestować kolejne ogromne pieniądze. Jak podaje informator „Faktu”:

- Remonty i poprawki rujnują budżet. A oszczędności piosenkarki w bardzo szybkim tempie maleją.

Rozmówcy tabloidu twierdzą, że:

- (…) Kasi nie stać na taki standard życia, jaki miała do niedawna. To oczywiście nie jest tak, że musi biedować, ale znacznie ograniczyła luksusy i wygody. Wszystko przez dom, w który zainwestowała mnóstwo pieniędzy, a nadal jest w nim co robić.

Ale, proszę się nie martwić. Ponoć jest na to sposób… Po pierwsze można z powrotem spróbować nagrać jakiś przeboik albo, co pewnie o wiele łatwiejsze, sprzedać ten dom. Można by za niego żądać nawet 10 milionów – tyle kosztują nieruchomości w tej części Warszawy. A z tych pieniędzy kupić piękny apartament i żyć na dooobrym poziomie przez długie, długie lata. Czego (jednego i drugiego0 Kasi Kowalskiej życzymy. A Jej największe przeboje możecie Państwo posłuchać w Radiu Rekord na 106,2 FM!


(BONO), fot. Wikipedia

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy