MINGE JAK OPRAH – NASZYJNIK ZA 80 TYS!

MINGE JAK OPRAH – NASZYJNIK ZA 80 TYS!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Ewa Minge, polska projektantka mody w maju skończyła 47 lat, na które nie wygląda. Zapewne dzięki zdrowej diecie i ćwiczeniom zachowała swoją dziewczęcą urodę (zapewne)

Ostatnio celebrytka pojawiła się na paryskim pokazie mody, gdzie zachwyciła wszystkich najnowszą kolekcją – Black Butterflies. Jednak z tym sukcesem nie pozostała osamotniona, bowiem tuż za nią wyruszył jej obecny partner życiowy Zuri Mesica. Jak możemy wyczytać w Super Expressie cały jej pobyt w stolicy Bagietki i Wieży Eiffla, był niezwykle romantyczny.

„Zuri przywiózł jej prezenty, o których marzą kobiety - biżuterię z drogocennymi kamieniami. Bransoleta, pierścionki oraz naszyjnik z kolekcji L'Expression collection by Zuri wykonane są z najwyższej próby złota oraz wysadzane najpiękniejszymi diamentami. Kosztują około 80 tys. zł.”

Jak udało mi się wywiedzieć z licznych zdjęć wielu światowych celebrytek, podobną błyskotką może pochwalić się Mariah Carey (wokalistka o której najgłośniej było niespełna dziesięć lat temu), a także Oprah Winfrey, której przedstawiać nie trzeba.

Nic tylko pogratulować piękna i bogactwa!

:>

(COLLINS)/fot. archiwum

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy