MĄŻ CELINE DION CHCE UMRZEĆ W JEJ RAMIONACH.

MĄŻ CELINE DION CHCE UMRZEĆ W JEJ RAMIONACH.
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Historia niewątpliwie niczym z Titanica - gdzieś w tle gra „My Heart Will Go On”, ciepłe słowa i deklaracja, która jest dość wstrząsająca.

Rene Angelil, menadżer i mąż jednej z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek i celebrytek od kilku lat walczy z nowotworem. Niestety, lekarze twierdzą jednogłośnie – szanse na przeżycie są niewielkie. Czas spędza więc w willi we Francji, jednak jego stan wciąż się pogarsza. Artystka odwołała wszystkie nadchodzące koncerty by być przy swoim wybranku – razem z całą rodziną. Co usłyszeliśmy jednak, że wstrząsnęło nieco nami na samą myśl? To co Dion powiedziała przed jednym ze swoich ostatnich koncertów w Las Vegas.

„Mój mąż chce umrzeć w moich ramionach. Powiedział mi to i ja się na to zgodziłam. Będę go trzymać do ostatniej chwili. Moim zadaniem jest zapewnianie go, że wszystko będzie dobrze. Zaopiekuję się naszymi dziećmi.”

Czy naprawdę ktokolwiek chciałby, żeby jego druga połówka dosłownie umierała w jego ramionach?

(COLLINS)/fot. Wikipedia

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/cline_dion_2012.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96