Marta Wierzbicka: Odeszła z serialu "Na Wspólnej"!

Marta Wierzbicka: Odeszła z serialu
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Co Pani myśli o pokoju na świecie? Wydaję mi się, że możemy to osiągnąć, mogę w tym pomóc, tylko najpierw muszę jechać zmniejszyć sobie piersi, bo mam za duże piersi. Piersi.

Jakie są Pani plany na przyszłość jeżeli chodzi o aktorstwo? Dostaje wiele propozycji od wielu reżyserów, jednak zanim jakąkolwiek rozważę, muszę pomniejszyć swoje piersi, bo są za duże. Tak, mam za duże piersi.

Tak wyobrażam sobie każdy wywiad z MARTĄ WIERZBICKĄ, aktorką najlepiej znaną z roli Oli z "Na Wspólnej". W sumie, zabawnie byłoby przeczytać taki artykuł w powiedzmy... Newsweeku! Myślę, że Marta ma już wyćwiczone to zagranie na "mam za duże piersi", i byłaby w stanie wpleść je wszędzie. Tak jak robi to do tej pory, jakby nie patrzeć.

Mimo wszystko, rola Oli w serialu "Na Wspólnej", przyniosła jej spory rozgłos. Szczególnie ostatnio, kiedy postanowiła częściej pojawiać się na ściankach przed obiektywami paparazzich. W serialu spędziła w sumie 12 LAT SWOJEGO ŻYCIA. A to naprawdę sporo. Nawet biorąc pod uwagę długość stażu aktora w "Modzie na Sukces", to 12 lat, jest niezłym wynikiem. 

"Wielu osobom może się wydawać, że granie w serialu to coś fajnego. Tymczasem mnie w szkole często spotykały nieprzyjemności ze strony rówieśników i nauczycieli(...) Praca w serialu to trochę jak etat: wstajesz rano, jedziesz na zdjęcia, wracasz do domu." - czytamy w wywiadzie udzielonym dla magazynu Gala. 

A czy Ty, będziesz tęsknił za Martą Wierzbicką? Każdy z Nas, Panów, będzie mógł ją dalej podziwiać przy każdej możliwej okazji, więc to... niewielka strata. W przeciwieństwie do piersi, piersi to ma za duże.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy