Małgorzata Rozenek o swoim małżeństwie

Małgorzata Rozenek o swoim małżeństwie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Oczywiście jak to zwykle bywa, o szczegółach ich związku dowiadujemy się na niedługo po oficjalnych ceremoniach. Niektórzy uważają związek Radka i Rozenek za mezalians, inni wręcz przepadają za nieco pyskującą i zadziorną Perfekcyjną Panią Domu. Tak jak wielu ludzi, tak wiele zdań na temat ich związku. Z pomocą więc przychodzi samo źródło, które twierdzi, że podział - na ten przykład obowiązków w ich relacjach - jest całkiem jasny i klarowny.

"U nas jest bardzo jasny podział obowiązków. Ja robię wszystko w domu. Radosław ma obowiązki, na przykład odwozi dzieci, ale nie ukrywa, że nie lubi robić w domu, nie lubi sprzątać, prasować... Gotować potrafi jedną potrawę i bardzo dobrze, bo partnerstwo to nie jest też na siłę dzielenie się obowiązkami w domu i sprawiedliwie.

Partnerstwo to jest takie dogadanie się, że każdy robi to, co uważa, że może zrobić. I u nas to przyszło jakoś bardzo naturalnie - są rzeczy, których ja nie robię kompletnie i są rzeczy, których Radosław nie robi kompletnie."

Moim zdaniem to nie ważne kto zmywa, a kto pierze. Najważniejsze jest, aby obie strony były zadowolone z danego wyjścia - i oby w przypadku Panów, nie było to wyjście za drzwi.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Polecamy