Małgorzata Potocka wciąż z Janem Nowickim?

Małgorzata Potocka wciąż z Janem Nowickim?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najwyraźniej smutna prawda o uczuciach byłego partnera nie dociera do aktorki. Pomimo, że od kilku tygodni rozpowiadają na lewo i prawo o tym, że się rozstali (z czego Jan Nowicki wydaję się zadowolony), Małgorzata Potocka jest daleka od pozostawienia go w spokoju. A aktor nie szczędzi byłej naprawdę przykrych słów i to dla tygodnika Angora.

- Jej chodzi wyłącznie o rozgłos medialny. Dzięki temu będzie miała trochę PR. Ale takie rzeczy są poniżej pewnego poziomu - stwierdził.

Tłum informatorów szeptał, że aktorka znalazła sobie nowego partnera i to dlatego nie ruszają jej docinki ze strony ex-męża – podobno miała być związana z Iwo Orłowskim. Jednak Małgorzata w wywiadzie dla "Życia na gorąco" dementuje te podejrzenia.

- To nie jest żadna nowa miłość. Iwo jest artystą mojego teatru (...) Bywamy razem na różnego rodzaju bankietach, bo wspólnie reprezentujemy teatr. Ale nie jesteśmy parą. Jesteśmy tylko i wyłącznie przyjaciółmi i pasjonatami naszej pracy. Nadal jestem w związku z Janem Nowickim. To wspaniały i wyjątkowy mężczyzna.

Mnie pozostaje tylko zapytać, czy to może "mięta przez rumianek", czy jednak zwykłe przyzwyczajenie?


(COLLINS), fot. Wikipedia

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy