KUBA WOJEWÓDZKI: ROZBIŁ BENTLEYA! JAK TO SIĘ STAŁO?!?!?

KUBA WOJEWÓDZKI: ROZBIŁ BENTLEYA! JAK TO SIĘ STAŁO?!?!?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Na szczęście bez tragedii i utraty zdrowia skończył się wypadek Kuby Wojewódzkiego – prezentera i dziennikarza, którego osoby raczej nie trzeba nikomu przybliżać. Wypadek nie był z jego winy, co warto tutaj zaznaczyć.


Był on jednak spowodowany przez pijanego kierowcę, który wsiadł za kółko mając we krwi dobre dwa promile, a to dawka DZIESIĘCIOKROTNIE przekraczająca dopuszczalną po której można prowadzić pojazdy. O całej sytuacji dowiadujemy się oczywiście z Instagrama celebryty, bo oprócz Facebook’a to właściwie jedyny sposób kontaktu Wojewódzkiego z fanami. A tam możemy podziwiać – na pierwszy rzut oka – niewielkie uszkodzenia Bentleya, którym się ostatnio wozi.
Kuba Wojewódzki od jakiegoś czasu słynie w internetowych mediach z podróżowania coraz to innymi samochodami. Raz wsiada do wypasionego Hammera, innym razem pędzi przez bezdroża czerwonym Ferrari, a kilka lat temu jeździł klasyczną „Porszawką”. Teraz jednak przerzucił się na szczyt elegancji, samochód którym podróżują urzędnicy najwyższej rangi, czy też ambasadorzy i politycy – Bentley Continental. Nie dość, że to piękny i doskonale wyposażony samochód to również niesamowicie drogi. Koszt najtańszej wersji waha się w okolicach miliona złotych.
Możecie się już domyślać, że wypadek i rozbicie przodu Bentleya nie jest Kubie w smak. Teraz kierowca za spowodowanie stłuczki odpowie przed sądem, choć grozi mu niewiele bo utrata prawa jazdy i kara grzywny. Natomiast Król TVN-u będzie musiał wyskoczyć ze sporem sumy. Reflektor i grill do tego modelu Bentleya to koszta liczona w dziesiątkach tysięcy złotych, czyli…
… w sumie łatwiej byłoby kupić sobie nową Skodę w tej cenie.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy