Kto(ś) pobił Dariusza K.?

Kto(ś) pobił Dariusza K.?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

KTO(Ś) POBIŁ DARIUSZA K.?

Od kilku dni polskie media rozpisywały się na temat aktualnej sytuacji Dariusza K. Także i my pisaliśmy o tym, jak układa się jego życie za murami aresztu na warszawskim Służewcu.

Dziennikarze pisali nawet, że Dariusz K. otrzymał od śledczych propozycję złagodzenia wyroku w zamian za „wsypanie” dilerów narkotykowych działających w warszawskim świecie gwiazd. A że ten świat obfituje w spore zasoby „ludzko-finansowe” tacy dilerzy zapewne mają się całkiem dobrze…

I ponoć stało się. Jak podają tabloidy, zza murów wyciekła informacja, że były mąż Edyty Górniak został pobity przez współwięźniów. Powodem miały być właśnie plotki dotyczące zamiaru rozmów K. z policjantami.

„Super Express” dotarł w związku z tym do Rzecznika Prasowego Prokuratury Okręgowej w Warszawie Przemysława Nowaka, który tak oto odpowiedział na pytania dziennikarzy:

- Po informacjach medialnych podjęliśmy czynności sprawdzające, z których wynika, że wobec Dariusza K. nie doszło do żadnych aktów agresji lub pobicia. Stwierdzamy z całą pewnością, że nic takiego nie miało miejsca.

Ponoć i sam Dariusz K. stwierdził, że nic takiego nie miało miejsca. Ponoć…

 

(BONO), fot. Wikipedia

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy