KRAŚKO NIE JEST ROLNIKIEM?

KRAŚKO NIE JEST ROLNIKIEM?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Znany i lubiany z programu „Rolnik Szuka Żony” Adam Kraśko, skrywa najwyraźniej swoje tajemnice. Po emisji programu postanowił zostać celebrytą „na pełen etat” - udziela wywiadów i widujemy go w mediach.

Kilka miesięcy temu skakał nawet do basenu w „Celebrity Splash”, a teraz ma w planach „Taniec z Gwiazdami”. Jednak jak przyznają sąsiedzi Kraśko ze wsi Pasieczniki Duże w rozmowie z tygodnikiem „Twoje Imperium”, „rolnik” z uprawą ma niewiele wspólnego.

-Ja dobrze wiem, że gdyby jej szukał to już by dawno znalazł. On nie ma ani jednego ara ziemi. Gospodarstwo należy do jego rodziców. Kiedyś pracował w fabryce mebli, ale go zwolnili. I dobrze, bo mało mu płacili. Może na graniu i występach zarobi więcej?

Podobnego zdania jest Marta Manowska prowadząca show, które wybiło Kraśko.

„Udział w takim programie zmienia ludzi. Niekoniecznie na niekorzyść. Oni po prostu odkrywają w sobie różne ukryte dotąd pasje i marzenia. Jeśli Adam chce się spełniać w show biznesie, to ja go popieram. Ważne jednak, by nie zapomniał o sobie. Jeśli zdoła połączyć życie prywatne z zawodowym, to ja mu życzę wszystkiego najlepszego.”


(COLLINS)/fot. archiwum

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy