Kim Kardashian nie lubi ciąży

Kim Kardashian nie lubi ciąży
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
I w sumie nic dziwnego. 

Przez ostatnie miesiące Kim Kardashian jedna z najpopularniejszych celebrytek na świecie starała się zajść w drugą ciąże. Pomysły na to jak ma to zrobić, były liczne – zarówno trzymanie nóg górze po seksie z mężem, jak i inne równie nietuzinkowe metody. Niektórzy internauci realnie zastanawiali się czy gwiazdka amatorskich filmów porno nie zainwestuje w in vitro, albo nie wynajmie surogatki.

Na szczęście nie zdążyła posunąć się do tak radykalnych kroków i teraz spodziewa się chłopca. Kardashianka robi teraz wszystko, żeby być jak najseksowniejszą i modną. Oczywiście ciężko to osiągnąć, kiedy swój ciążowy styl opiera tylko i wyłącznie na obcisłych bluzkach i sukienkach, a także długich płaszczach. Oczywiście błędu w tym nie widzi, jednak ponarzekać zawsze można – czytamy na portalu społecznościowym:

Powiem prawdę: ciąża to najgorsze doświadczenie w moim życiu! LOL!  Nie cieszę się żadnym momentem ciąży i nie rozumiem ludzi, którzy się nią zachwycają. Moja mama i Kourtney tak robiły. W ogóle nie mogę się z tym zgodzić. Nie jestem pewnia, dlaczego tego nie lubię. Może to z powodu opuchlizny, bólów pleców i nieustającego zmęczenia. A może dlatego, że moje ciało się powiększa i nic na mnie nie pasuje. Na dodatek po porodzie przez miesiąc trzeba nosić pieluchę!

COLLINS/fot. instagram

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy