Kiedy Jakub Wesołowski urodzi?

Kiedy Jakub Wesołowski urodzi?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

KIEDY JAKUB WESOŁOWSKI URODZI?

No już by się przydało! W końcu od ślubu z Agnieszką Szczurek minęły już trzy miesiące! A tu formalnie nic! Inni by ze dwa razy się uwinęli ale, jak donosi „Fakt”, żona Aktora ani o tym myśli by powiększyć grono Wesołowskich. Teraz zorientowana jest na robienie kariery, która spłynęła na Nią także dzięki związkowi z popularnym mężem. Ponoć Jakub ma inne od Żony zdanie:

- Dla Kuby naturalne jest to, że powinni teraz zacząć starać się o dzieci. Agnieszka nie chce jednak o tym myśleć. Jej marzy się wielka kariera.- mówi tabloidowi kolega Pary.

Przypomnijmy, że jeszcze jako Panna Szczurek, zaczynała karierę w „Dzień Dobry TVN”, teraz pracuje w magazynie „VU Mag” ale ponoć Jej największą pasją jest modeling.

Jak zwierza się „Faktowi” znajomy Pary:

- Doszło już do pierwszych spięć. Agnieszka zdaje się tym jednak nie przejmować. Korzysta ze sławy, która na nią spłynęła.

Ale nie gorączkujmy się zbytnio – proponuję. Dajmy Im jeszcze z miesiąc. No, góra dwa!

(BONO), fot. Wikipedia

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/jakub_wesolowski.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96