Karolina Gliniecka o wydawniczych planach

Karolina Gliniecka o wydawniczych planach
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Jakiś czas temu pisaliśmy o Karolinie Glinieckiej, szafiarce, celebrytce i od niedawna także autorce książki „(Nie) mam się w co ubrać”. W swojej książce, która na półkach ukazała się naście dni temu, radzi kobietom, jak się ubrać, w zależności od urody, figury i preferencji. Oczywiście książka nie jest wolna od błędów, jak chociażby: „Nazywam się Karolina Gliniecka i od ponad sześciu lat z przyjemnością się ubieram”.

Takimi słowami rozpoczyna swoją książkę, która jest pełna tego typu kwiatków. Na niedawnym spotkaniu promującym wydawnictwo, w jednym z warszawskich Empików, szafiarka z uśmiechem rozdawała autografy, pozowała, udzielała wywiadów, a nawet przyznała (dla Pudelek TV), że planuje kolejną książkę: 

- Myślę już, o czym mogłabym napisać następną, ale skupiam się teraz na tej. Przyszły rok mam nadzieję pokaże, że uda się wydać kolejną.

I można sobie pomyśleć – ten poradnik pewnie kosztuje 15 złotych. Niestety, cena wydawcy to 44, 90. Ja chyba jednak poczekam na poświąteczne promocje...

(COLLINS), fot. Internet

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy