Joanna Krupa: Znowu nago... i tak już zostanie

Joanna Krupa: Znowu nago... i tak już zostanie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Cały materiał, który teraz opiszę zaczął się niewinnie - od psa. Właściwie, to psów, bo liczba mnoga.


Joanna Krupa znana jest ze swojego zamiłowania do zwierząt. Dzielnie walczy też w mediach o ich prawa do życia - niejednokrotnie zresztą rozebrała się do sesji PETA. Największy rozgłos zebrała, kiedy wystąpiła przed obiektywem zupełnie naga, pomalowana jak... delfin. Ivan w saunie, a Delfin w studio.

W telewizji przyznała, że jej nowy, autorski program "Misja Pies" jest jej niezwykle bliski. Format to nic innego, jak Joanna Krupa chodząca po schroniskach i ratująca psy - przygotowywała zarówno czworonogi, jak i właścicieli do adopcji.

"To program moich marzeń, przez większość swojego życia pomagam zwierzątkom. Pomagać ludziom, którzy chcą zaadoptować pieska i może się boją iść do schroniska. Są też rodziny, które mają problemy z pieskiem. Pieski to terapia. Jesteś zmęczony życiem, przychodzisz do domu a pieski cię liżą."

Skoro teraz ratuje psy, to może czas na... mniej nagości?

Galeria"Nadal będę się rozbierać. Jestem modelką, mam grubą skórę i to mi w ogóle nie przeszkadza, ale ludzie, którzy tak strasznie komentują, powinni być kasowani z mediów społecznościowych, bo to źle działa na ludzką psychikę. Ja jednak jestem od dawna w tym biznesie, więc jestem przyzwyczajona. Mam ogromne serce, jestem pozytywną osobą, a jak ktoś chce mnie hejtować, to widocznie jest to nieszczęśliwy człowiek. Możesz być Matką Teresą, a zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie negatywnie się o tobie wypowiadał."

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy