Joanna Krupa i kłopoty w raju?

Joanna Krupa i kłopoty w raju?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

JOANNA KRUPA I KŁOPOTY W RAJU?

Najwyraźniej Dżoana przechodzi ciężkie chwile ze swoim partnerem Romainem Zago, który podobno wciąż utrzymuje bliskie kontakty z kobietą, która mało nie zrujnowała ich związku. W jednym z wywiadów Krupa przyznała, że gdyby nie przeprowadzka na Florydę, jej facet pewnie by ją zdradził. Nie obyło się bez próśb, prób przemówienia do rozsądku, delikatnej perswazji – i nic.

A piszę "nic", bo Joanna Krupa właśnie odkryła, że jej mężczyzna wciąż flirtuje z tamtą przez internet. Złamane serce modelki zmusiło ją do wyprowadzki z apartamentu w Miami i wróciła do LA. Wyparcie i negacja jest chyba jej linią obrony, bo próbuje zachowywać się jakby nic nigdy się nie stało. Odnowiła nawet relacje ze starymi znajomymi – chociażby z dawnym kochankiem i miłością Erik'iem. Jak wspomina znajoma Krupy dla Faktu, możliwe że stara miłość nie rdzewieje.

- Spotykali się przez 2 lata ponad 10 lat temu. Joanna rozstała się z nim, bo uczucie w końcu się wypaliło. Erik jest producentem telewizyjnym i ma dla Joanny propozycję występu w nowym programie.(BONO), fot. Wikipedia

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy