Jagoda: Zobaczcie co będzie robić dla WOŚP-u

Jagoda: Zobaczcie co będzie robić dla WOŚP-u
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Tak cudownie mogę pisać tylko o Agnieszce Mortce, znanej szerszemu gronu jako JAGODA. Właściwie dlaczego wspominam gwiazdę disco polo akurat teraz? Ano, dlatego, że Agnieszka wystąpi w tegorocznym finale WOŚP 2017! 15 stycznia w wielu miastach w Polsce będzie rozbrzmiewał przez jednych znienawidzony, a przez innych ukochany gatunek muzyki tanecznej i rozrywkowej.

Wśród artystów, którzy zadeklarowali się wspomóc Orkiestrę w zbiórce pieniędzy pojawiła się JAGODA - wystąpi w Szydłowcu.

Jak możemy poczytać na niektórych portalach plotkarskich i tabloidach, artystka wystąpi o 19:00, chwilę przed Światełkiem do Nieba. Koncert ma potrwać dobrą godzinę - co jest rzadkością dla artystów występujących na WOŚP. Najczęstszym czasem jaki dostają jest marne 30 minut. Jak przyznała Agnieszka Mortka, to już drugi koncert zespołu w ramach akcji Jurka Owsiaka. Wcześniej JAGODA koncertowała w Dudkach i Wołominie. Artystka zaznacza, że lubi wspierać rodzime akcje, a jak wiemy z Szydłowca rzut beretem do Radomia ;)

Mamy więc nadzieję, ze pogoda dopisze, a Agnieszka nie zmarznie zbytnio przy tych minusowych temperaturach i naprawdę śnieżnej aurze.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy