Ile dziennie wydaje na jedzenie Danuta Stenka?

Ile dziennie wydaje na jedzenie Danuta Stenka?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Danuta Stenka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego show biznesu. Jednak, dla samej Aktorki, to zdecydowanie za mało. Od kilku miesięcy w kolorowej prasie ukazywały się artykuły, które opowiadały o Jej walce z wiekiem (skończyła 53 lata), depresją, wagą. Jak sama powiedziała w udzielonym niedawno wywiadzie – wiek po 50-e to wiek zawodowej śmierci aktorki.

Mimo, że duża część kobiet zazdrości Danucie Stence, ta, jak piszą dziennikarze „Faktu” ostatnio jeszcze bardziej zintensyfikowała swoją pracę nad wyglądem i przeszła na modną w celebryckim świecie dietę „pudełkową”. Polega ona na kupowaniu gotowych, specjalnie dobranych, posiłków – pakowanych właśnie w te pudełka. Jak twierdzi znajomy Aktorki:

-  Po tym, jak przeszła terapię, dieta to dla niej ważny element dobrego samopoczucia. Z całą starannością dba, by nie przytyć. 5 starannie wyselekcjonowanych posiłków dziennie to maksimum.

A co wchodzi w dietę aktorki? Chude mięso i warzywa. Na śniadanie sałatka owocowa, na drugie śniadanie roladki drobiowe, na podwieczorek ciasteczka owsiane, a na kolację warzywną zapiekankę. Jak wyliczyli dziennikarze „Faktu” koszt takiej diety to około 2 tysięcy miesięcznie.

(BONO), fot. Wikipedia

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy