HERKULES: NOWY FILM O ATEIŚCIE I BOGU?!

HERKULES: NOWY FILM O ATEIŚCIE I BOGU?!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Coraz częściej w telewizji możemy uświadczyć formaty, które dawno odeszły do lamusa. Wiecie, te programy, które kiedyś były podstawową ramówką każdego młodego Polaka, który teraz ma już rodzinę i własny dom.

O jakich między innymi programach tutaj mowa? Rzucam hasło Archiwum X i wszyscy wiedzą o jakich Agentów chodzi – to samo byłoby w przypadku Twin Peaks, większość telewidzów byłaby w stanie wymienić chociaż dwóch głównych bohaterów. Do łask powraca też nieśmiertelny (przynajmniej w serialu) aktor… Kevin Sorbo, czyli odtwórca roli Herkulesa! Kto z nas nigdy nie oglądał poczynań herosa mogącego ciskać skałami jakby były zrobione ze styropianu?

Teraz jednak nie uświadczymy remake'u popularnego w latach 90' serialu. Kevin postanowił wziąć się za reżyserię własnej produkcji.

Kevin Sorbo pracuje właśnie nad nowym filmem. Aktor tworzy fabułę opowiadającą losy ateisty, który był blisko śmierci i znalazł BogaRazem ze swoją żoną, Sam Sorbo, spędzili ostatnie trzy tygodnie w Birmingham, gdzie kręcili kilka scen. Prace nad filmem mają być kontynuowane w Nowym Jorku i Connecticut.” - czytamy w Christian Post.

Tym którzy kochali Herkulesa oszczędzę politycznych poglądów aktora...

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy