Farrah Fawcett: Dziś Aniołek Charliego miałby 70 lat (zdjęcia)

Farrah Fawcett: Dziś Aniołek Charliego miałby 70 lat (zdjęcia)
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Każdy miał ją na swojej ścianie. Jej długie nogi zasłaniały tapety, a złoto włosów oświetlało twarze nastolatków w szare dni. Była uosobieniem piękna, ideałem do którego dążyły nastolatki. Wyznaczała to co modne, wskazywała drogę zagubionym dziewczynom, które nie wiedziały co na siebie włożyć. Seksbomba i urok w jednej kobiecie. Nic więc dziwnego, że ostała ostatecznie jedną z Aniołków Charliego. 


Mowa tutaj o Farrah Fawcett - aktorcę, która w latach siedemdziesiątych była wszędzie. A wszystko zaczęło się od jednego zdjęcia w kostiumie kąpielowym. Gdy mężczyźni ją widzieli - miękły im kolana, a kobiety patrzyły zazdrośnie. Wczoraj, Farrah miałaby swoje 70. urodziny. "Stała się symbolem małego ekranu lat 70., była ulubienicą Ameryki w pierwszym sezonie serialu ABC Aniołki Charliego. W 1996 r. program telewizyjny TV Guide umieścił ją na 26. miejscu listy w rankingu 50. Największych Gwiazd TV w dziejach." - czytamy na Wikipedii. 

W 2006 roku u Farrah rozpoznano raka odbytu. Po trzech latach walki z chorobą aktorka zmarła w Santa Monica. 

"Zmarła 25 czerwca 2009 roku w Santa Monica w stanie Kalifornia na raka odbytu. Miała 62 lata. Przy jej łóżku w szpitalu Św. Jana w Santa Monica byli obecni: wieloletni partner i ojciec jej dziecka Ryan O’Neal oraz przyjaciółka Alana Stewart, jej syn Redmond przebywał wówczas w więzieniu. Pochowana została na Westwood Village Memorial Park Cemetery w Westwood (Los Angeles)."

Tęsknimy za jej uśmiechem po dziś dzień.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy