Edyta Górniak: Kolejna kłótnia z matką - o co tym razem?

Edyta Górniak: Kolejna kłótnia z matką - o co tym razem?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Raz na swoją rodzicielkę obraża się Edyta, twierdząc, że matka nie reagowała kiedy Edyta miała być molestowana przez "przyjaciela domu". Innym razem matka Górniak deklaruje chęć pomocy Dariuszowi K. w procesie i wozi syna Edyty na widzenia, za jej plecami.
Wszystko nabrało innego obrotu, kiedy piosenkarka postanowiła pozdrowić swoją mamę ze sceny w Opolu. Relacje tej dwójki drastycznie się poprawiły także na skutek wyjazdu przyrodniej siostry Edyty za granicę.
Tak jak się możecie już spodziewać - kolejna zmiana, kolejne popsucie kontaktów, kiedy Edyta postanawia wyjechać do Kalifornii wraz ze swoim synem, który podobno czuje się tam jak ryba w wodzie.
"On jest tam zupełnie inny, rozluźnia się. Tam zrzuca swój bagaż życiowych doświadczeń, trudnych emocji, które tu nie towarzyszą mu na co dzień, ale gdzieś go ukształtowały. Tam nikt nie wie o tych ciężarach. On nie musi chować wstydu, nikt nie wytyka go palcami."
A mama Edyty zachwycona to nie jest.
"Pani Grażyna jest załamana. Jej młodsza córka Małgosia mieszka w Londynie, więc widuje ją i córeczkę sporadycznie. A teraz na drugą półkulę wyjechała Edyta z synem. Obiecała, że będzie przylatywać do Polski dwa razy w miesiącu i że podczas przerw w nauce zabierze ze sobą Allana." - czytamy w Na Żywo.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy