Doda poszła w odstawkę?

Doda poszła w odstawkę?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

DODA POSZŁA W ODSTAWKĘ?

Dorota Rabczewska nie od dziś jest uważana za jedną z bardziej kontrowersyjnych gwiazd polskiego showbiznesu. Nic więc dziwnego, że zniknęła z ekranów i pamięci swoich fanów równie szybko, jak wybiła się na szokowaniu. Kult „Dody Elektrody” najwyraźniej się skończył – z gwiazdą nikt nie chce mieć nic wspólnego. Jej umowę wypowiedziała nawet sieć sklepów „RTV i AGD Media Expert”, dla której Rabczewska zrobiła wiele. A przez „wiele” mam na myśli min. rozbieraną sesję. I choć z pewnością było na co popatrzeć, wszystko poszło na marne, gdy miejsce „twarzy sklepu” zajęła... Ewelina Lisowska. Przez tę drobną zmianę, Doda jest w plecy kilkaset tysięcy złotych. Michał Mystkowski rzecznik prasowy sieci sklepów opowiada tygodnikowi „Twoje Imperium”.

Po wielu latach bardzo owocnej współpracy z Dorotą Rabczewską, postanowiliśmy zaskoczyć naszych klientów nową gwiazdą. Wybór Eweliny Lisowskiej był niemal błyskawiczny. Jest niezwykle utalentowana, popularna wśród internautów, posiada wspaniały głos, charyzmę i to coś, co przyciąga uwagę widza lub słuchacza.”

Najwyraźniej firma uważa Dodę za demode. Teraz celebrytka postanowiła oddać się muzyce i poszukać projektów adekwatnych do jej statusu, jak sama przyznaje. A co to będą za projekty i czy będzie w nich ubrana, czy też nie, dowiedzą się Państwo zapewne w najbliższym czasie ; )

(COLLINS), fot. Wikipedia

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy