Doda ośmieszona w Cannes? (Do)Da się?

Doda ośmieszona w Cannes? (Do)Da się?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Znalezione obrazy dla zapytania doda

I... trudno powiedzieć co myślała, kręcąc się po czerwonym dywanie. Wiadomo, taką "terakotę" rozkłada się, by śmietanka towarzyska mogła dumnie kroczyć w błyskach fleszy. Oczywiście do swojego celu, który jest na końcu dywanu. Dorota jednak, najwyraźniej nieuświadomiona w tej materii, pokręciła się trochę, po pozowała bez entuzjazmu przez równie zblazowanymi fotografami... a wszystko nagrała Agnieszka Jastrzębska, aktorka i prezenterka.

Znalezione obrazy dla zapytania agnieszka jastrzębska

Według Doroty, była to jawna próba ośmieszenia jej osoby, o czym wspomniała w swoim oficjalnym przemówieniu na Wielkiej Gali Gwiazd Plejady.

"Pewna dziennikarka za bramkami czerwonego dywanu nagrywała moją dezorientację. Ja byłam pierwszy raz w tej nowej roli. Czy to grzech się uczyć?! A ona wysłała ten film jako donos do Polski, uważając to za największy sukces w swojej delegacji w Cannes. Czy wygenerowanie skandalu na najniższym poziomie tam, gdzie go nie ma,  z premedytacją przeinaczania faktów, by obśmiać swoją koleżankę jest godne? Czy tak robi Polka Polce? Czy tak robi kobieta kobiecie?"

Znalezione obrazy dla zapytania doda 2016

DODA, wspomniała również o swoich trudnych początkach w świecie celebrytów. Opowiedziała historię swojego pierwszego wywiadu, który... nie poszedł tak jak sobie to wyobrażała.

"Moje życie nie było usłane różami. Ja nie miałam łatwo od samego początku. Jako nastolatka udzieliłam pierwszego wywiadu dla największej polskiej gazety, ugościłam panią w swoim domu. Następnego dnia przeczytałam słowa, których nigdy w życiu nie wypowiedziałam. Ten wywiad miał na celu zdyskredytować moją osobę. Pewnie na moim miejscu każdy by się poddał, ale ja postanowiłam zostać sobą w świecie, w którym trudno szukać słowności i prawdy. Na ponad pół miliona publikacji na mój temat jedynie 30% z nich jest zgodna z prawdą."

Znalezione obrazy dla zapytania doda bar

Ciekawe, czy ten artykuł zalicza się do 30%? Jak myślisz DODA?

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy