Co słychać u Jacka Rozenka?

Co słychać u Jacka Rozenka?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

CO SŁYCHAĆ U JACKA ROZENKA?

To już kilka lat nie są ze sobą – Małgorzata Rozenek (Perfekcyjna Pani Domu) i aktor Jacek Rozenek. W przeciwieństwie do Małgorzaty, która być może niedługo formalnie zwiąże się z Radosławem Majdanem, Jacek Rozenek nie ułożył sobie jeszcze (bardziej niż przelotnie) życia. Owszem, widywany był z różnymi kobietami ale wszystko wskazuje na to, że były to krótkotrwałe znajomości. Ponoć jednak coś się w tej kwestii zmieniło. Otóż dziennikarze „Faktu” podpatrzyli Jacka Rozenka z Katarzyną Pietraszak – tłumaczką, będącą raczej poza „warszawką”. Wydaje się, że poza innymi oczywistymi plusami, znajomość ta wpłynęła także na wygląd Aktora. Przeszedł na specjalną dietę i ponownie zaczął dbać o siebie. Jak podaje informator dziennika:

- Podszedł do tego bardzo profesjonalnie. Przeczytał książki znanych dietetyków na temat zasad i zagrożeń diety bezpszenicznej. Teraz bardzo ściśle stosuje się do ich wskazówek.

Wg tej diety trzeba absolutnie odstawić makarony, pieczywa, ciasta, produkty zawierające pszenicę i inne smaczne rzeczy.

- Promienieje jak nigdy. Ma dużo energii i mnóstwo nowych pomysłów – podaje w „Fakcie” znajomy Aktora.


(BONO), fot.Wikipedia

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy