Bill Cosby oskarżony o gwałty na nieletnich!

Bill Cosby oskarżony o gwałty na nieletnich!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

BILL COSBY OSKARŻONY O GWAŁTY NA DZIECKU!

Ta wiadomość zelektryzowała amerykańskie media a za nimi i większość światowych. Bill Cosby – ikona małego ekranu, komik, ojciec został oskarżony po latach przez Barbarę Bowman, z którą aktor miał zetknąć się na planie serialu „Bill Cosby Show”. Cytujemy za portalami internetowymi:

„Zostałam odurzona narkotykami i zgwałcona. To potwór. Mam nadzieję, że moje wyznanie sprawi, że inne ofiary słynnych oraz bogatych nie będą się bały opowiedzieć o swoich dramatach. Cosby rzucił mnie na łóżko, chwycił za szyję i usłyszałam dźwięk rozpinanych spodni. Wtedy dwukrotnie mnie zgwałcił.

(…) Przerwałam milczenie po długiej terapii. Dziś mam 45 lat i dopiero teraz przestałam się czuć ofiarą. Wiem, że oprócz mnie zgwałcił jeszcze 13 innych młodych dziewczyn. One wszystkie boją się mówić na głos o tym, co je spotkało. W Hollywood panuje zmowa, która uniemożliwia ofiarom oskarżanie swoich oprawców. Przez lata wszyscy, którym wyjawiłam swój sekret, wmawiali mi, że Bill nigdy by tego nie zrobił. To się jednak zdarzyło.”


(BONO), fot. Wikipedia

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy