Beata Tyszkiewicz miała zawał!

Beata Tyszkiewicz miała zawał!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

BEATA TYSZKIEWICZ, 78-letnia aktorka filmowa i telewizyjna, a także osobistość medialna. Jedna z legend polskiej sceny i szklanego ekranu, przeszła niedawno zawał serca.

Jak czytamy w SuperExpress, na szczęście stan aktorki jest stabilny i obyło się bez dalszych komplikacji.

"Kilka dni temu Tyszkiewicz przeszła zawał serca, po którym konieczny był zabieg udrożnienia tętnicy wieńcowej. Na szczęście obyło się bez komplikacji."

Pracownicy szpitala odmawiają udzielania jakichkolwiek informacji o stanie zdrowia BEATY TYSZKIEWICZ, jednak sama zainteresowana, twierdzi że wszystko już w porządku.

Dla tych, którzy nie są "z tego pokolenia", przypomnę.

BEATA TYSZKIEWICZ w filmie zadebiutowała jeszcze jako uczennica, w następnych dekadach zagrała w niemal stu filmach. Debiutowała w 1957 w ekranizacji Zemsty w reżyserii Antoniego Bohdziewicza, wcielając się w postać Klary. Film, nakręcony w 1956 roku, miał premierę 30 września 1957 roku.

Jest członkinią Narodowej Rady Kultury 1 i 2 Kadencji oraz Fundacji Kultury Polskiej wspomagającej kulturę polską w kraju i za granicą, w której od 1994 roku pełni funkcję prezesa zarządu.

Jest autorką pomysłu i współautorką cyklu programów „Raport w sprawie dzieci niczyich”.

Przez dwanaście edycji była jednym z jurorów programu Taniec z gwiazdami, emitowanego na antenie telewizji TVN. W trzynastym sezonie zastąpiła ją Jolanta Fraszyńska. Aktorka powróciła do roli jurora w 2014 roku, tym razem program emitowany jest w telewizji Polsat pod nazwą Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy