BEATA KOZIDRAK: ZASŁABŁA I TRAFIŁA DO SZPITALA

BEATA KOZIDRAK: ZASŁABŁA I TRAFIŁA DO SZPITALA
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Po wielu wspólnie spędzonych latach Jolie odwraca się od swojej drugiej połówki, posuwając się do coraz drastyczniejszych kroków, byleby odebrać mu możliwość opieki nad dziećmi i widywania się z nimi. Jednak Polska pod tym względem do gorszych nie należy i jak nie ślub w świecie celebrytów – to rozwód.

Jednym z przykładów z ostatniego czasu, okazuje się rozwód wokalistki popularnego w latach 90/00’ zespołu Bajm. Beata Kozidrak nie ma ostatnio lekko, nie tylko ze względu na rozstanie ze swoim mężem po 36 latach, ale także z powodu wydania płyty. Podobno stres z tym związany jest tak duży, że Beata trafiła do szpitala… z powodu wyczerpania.

„Kochani, tyle serca włożyłam w pracę nad tą płytą, lecz teraz mszę o to serce zadbać. Wszystkie działania promocyjne są przełożone na inny termin.” - napisała na swoim Instagramie.

Jak się później okazało, artystka zasłabła na skutek stresu, więc w szpitalu podano jej kroplówkę, a także zrobiono wszelkie możliwe badania by wykluczyć chorobę.

-Beata czuje się bardzo dobrze, jest w pełni sił i właśnie rusza w drugą część trasy Bingo Tour - informuje menedżerka Monika Kordowicz w rozmowie z Party.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy