Beata Kozidrak: Zarobi prawie MILION w dwa miesiące?

Beata Kozidrak: Zarobi prawie MILION w dwa miesiące?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W życiu Beaty Kozidrak było pełno zawirowań. Najpierw problemy w małżeństwie, potem trudny rozwód i walka o prawa do piosenek ze swoim menadżerem i mężem, Andrzejem Pietrasem. Finalnie wygrana sprawa o prawa autorskie i wydanie nowej płyty, która opisuje "nie-tak-cudowne małżeństwo". 

Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo jak mówi stare porzekadło "nie ważne jak mówią, ważne, że mówią". Fani przypomnieli sobie o artystce i naprawdę tłumnie ruszyli po zakup płyty, która została bardzo dobrze odebrana przez środowisko muzyczne. Dzięki temu sukcesowi, Beata zabukowała, aż 13 występów w ciągu najbliższych dwóch miesięcy, z czego za każdy weźmie około... 60 tysięcy zlotych. Dzięki szybkiej matematyce, możemy się dowiedzieć, że jest to niespełna osiemset tysięcy złotych. 

"Beata chce postawić na bardziej intymny kontakt z fanami. Zamierza występować w kameralnych obiektach i śpiewać ballady. Będzie ubrana nie w kozaki i minispódniczki, tylko w długie suknie." - czytamy w Fakcie.

Nie pozostaje mi więc nic innego, jak życzyć Beacie Kozidrak powodzenia i szczęścia na nowej, solowej drodze życia.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy