Andrzej Duda: Prezydent rzucił palenie

Andrzej Duda: Prezydent rzucił palenie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

ANDRZEJ DUDA. TO SIĘ UDA.

Znalezione obrazy dla zapytania andrzej duda to się uda

Prezydent świeci przykładem. Nie tylko z powodu - moim zdaniem - zajebistej prezencji w mediach, a także z powodu akcji pro zdrowotnych.

I znowu, nie mam na myśli prolife, tylko pro zdrowie. O prolajfie mam już dosyć słuchania i zaczyna drażnić mnie sam dźwięk tej zbitki wyrazowej. Natomiast, Prezydent Andrzej Duda, który w Internecie kreowany jest na "Pana Adrianka", ruszył ostatnio z opowieścią o swojej trudnej walce.

Znalezione obrazy dla zapytania andrzej duda memy

Walce z jednym z najpopularniejszych i najtrudniejszych nałogów - paleniem papierosów.

Andrzej Duda, świeci przykładem, bo na spotkaniu kardiologów w Zabrzu, opowiedział historię, o tym, jak to od stycznia tego roku... nie pali.

Uśmiecham się pod nosem, bo ja proszę państwa jeszcze kilka miesięcy temu byłem palaczem, ale właśnie działalność niektórych spośród państwa doprowadziła do tego, że ja w styczniu z sukcesem palenie rzuciłem(...) Jestem tutaj, jako prezydent Rzeczypospolitej, żeby powiedzieć państwu "dziękuję".Dziękuję w imieniu Rzeczypospolitej, dziękuję w imieniu naszych rodaków, bo ta wielka historia polskiej kardiologii ratującej życie (...) musi robić wrażenie

Prezydentowi w takim razie gorąco gratulujemy i trzymamy kciuki, żeby nie zrobił powrotu do papierosów. Z doświadczenia wiem, że jest to jeden z tych nałogów, który bardzo łatwo wymyka się spod kontroli. I mimo odstawienia papierosów na kilka miesięcy, "jeden maszek", może wszystko zaprzepaścić.

Podobny obraz

Ale kto ma dać radę jak nie Andrzej Duda?

">" />

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy