Agnieszka Popielewicz rozwodzi się!

Agnieszka Popielewicz rozwodzi się!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

AGNIESZKA POPIELEWICZ ROZWODZI SIĘ!

Było to do przewidzenia. Tabloidy rozpisywały się o małżeńskich problemach pięknej prezenterki Polsatu i Jej męża, producenta telewizyjnego – Mikołaja Wita – od kilku miesięcy.

Wszystko zaczęło się kilka lat temu. Byli młodzi, piękni, sławni i bogaci. Trzy lata temu postanowili wziąć ślub. Potem na świat przyszła Ich córka. Zazdrościłem Córy Agnieszce, bo, przyznam Państwu, nigdy nie widziałem spokojniejszego dziecka – a warto dodać, że Agnieszka jest z córką nierozłączna. Podobnie, jak i nierozłączna jest ze swoją pracą. Pracuje w kilku miejscach naraz, prowadzi biznesowe spotkania, jest w ciągłym ruchu…

I chyba to było przyczyną pierwszych małżeńskich problemów. Tak przynajmniej przypuszczają dziennikarze „Na Żywo” i przypominają, że kilka miesięcy temu para zamieszkała oddzielnie a tegoroczne wakacje spędzili już osobno.

Ponoć były próby ratowania związku, lecz, jak twierdzi informator Gazety:

- Uznali, że nie ma sensu kontynuować związku, który nie daje im szczęścia. Dogadali się w kwestiach finansowych i co do opieki nad dzieckiem, tak by rozwód był tylko formalnością.

Ponoć Agnieszka Popielewicz zaczęła szukać samodzielnego mieszkania (dotychczas wraz z Córką mieszkały w apartamencie Mikołaja Wita).

Życie…

(BONO), fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy