Agnieszka Kaczorowska znowu zatańczy?

Agnieszka Kaczorowska znowu zatańczy?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

AGNIESZKA KACZOROWSKA ZNÓW ZATAŃCZY?

Bożenka z „Klanu” a raczej „Bożenka z Klanu” – wszak to już prawie medialna firma – Agnieszka Kaczorowska, odpadła z „Tańca z Gwiazdami” dwa tygodnie temu. Tańczyła z Rafałem Maślakiem na tyle nieźle by potańczyć sobie czas jakiś ale nie tak dobrze, by dotrwać do finału. Dlatego ambicje Agnieszki / Bożenki pozostały na tyle duże aby myśleć o powrocie w kolejnej edycji programu. Zwierzyła się z tego marzenia portalowi „Newseria”:

- Bardzo chętnie wezmę udział, jeżeli oczywiście taka propozycja ze strony produkcji padnie. Uważam, że to był fantastyczny czas. Szkoda, że już się to skończyło. Ale z drugiej strony wiedziałam, jak inni tańczą i realnie to wszystko oceniam. Nie liczyłam na nie wiadomo jakie rezultaty. Dużo jednak zależy od osoby, z którą się tańczy, bo to gwiazda jest oceniana i na nią głosują. Tancerka jest tym dodatkiem, ona tylko tańczy.

A kto miałby być nowym tanecznym partnerem aktorki?

- Mam taką jedną osobę, ale jej nikomu nie zdradzam. Zdradzam tylko swoim myślom i wysyłam tę informację do wszechświata. Jeżeli to kiedyś się jakimś cudem uda, to obiecuję, że powiem, że to była ta moja osoba.

W takim razie warto by może wysyłać takie wiadomości nie tylko do „Wszechświata” ale w miejsca bardziej wpływowe? ;-) Tak czy owak, powodzenia!

 

(BONO), fot. Wikipedia

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy