Zapisz się na warsztaty filmowe Kameralnego Lata

Zapisz się na warsztaty filmowe Kameralnego Lata
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Dla uczestników przygotowane zostaną szkolenia z zakresu scenopisarstwa, reżyserii filmowej, podstaw aktorstwa, realizacji zdjęć oraz postprodukcji. Celem warsztatów jest realizacja krótkometrażowych filmów, zaprezentowanych podczas oficjalnej gali finałowej.

Warsztaty filmowe poprowadzą uznani fachowcy oraz gwiazdy polskiego kina. W tym roku będą to autorzy głośnych debiutów: Barbara Białowąs i Rafael Lewandowski. Z kolei wykłady poprowadzą specjaliści z poszczególnych dziedzin i profesji filmowych (m. in. Janusz Zaorski, Anna Mucha i Rafał Listopad).

Nowością będzie szkolenie kaskaderskie oraz realizacja filmowej sceny specjalnej, która przygotowana zostanie wspólnie z elitarnym oddziałem antyterrorystycznym Komendy Wojewódzkiej Policji.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Osoby korzystające z noclegów uiszczają dodatkową opłatę w wysokości 300 zł, która gwarantuje uczestnikowi zakwaterowanie.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z listem motywacyjnym i pomysłem na scenariusz filmu krótkometrażowego należy przesłać lub dostarczyć osobiście, w nieprzekraczalnym terminie do 9 czerwca, na adres: Stowarzyszenie FILMFORUM, INQBATOR Edukacji Kulturalnej, ul. Dolnośląska 3, 01-736 Warszawa, z dopiskiem „KAMERALNE LATO 2014 – WARSZTATY”.


nika "7Dni", fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy