Weź udział w konkursie fotograficznym promującym Radom!

Weź udział w konkursie fotograficznym promującym Radom!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Niedawno ekipa Kameralnego Lata przemierzała radomskie ulice, poszukując ciekawych miejsc do zdjęć filmowych. Efekty ich pracy oraz przykładowe lokacje możecie zobaczyć w galerii poniżej (więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ). Ale Wy też możecie zaproponować zdjęciowe lokacje Radomia.

Zdjęcia radomskich lokacji

Wraz z organizatorami Kameralnego Lata przygotowaliśmy specjalny konkurs dla wszystkich mieszkańców naszego miasta. Jedynym warunkiem wzięcia w nim udziału jest przesłanie przynajmniej jednego zdjęcia, które nie będzie powielało przykładowych lokacji, na adres: konkurs@cozadzien.pl. W wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz wyrazić zgodę na publikację fotografii. Jedna osoba może zgłosić do konkursu najwięcej 5 zdjęć. Propozycje należy przesyłać do soboty 15 czerwca. Następnie wszystkie fotosy zostaną zaprezentowane na łamach naszego serwisu i na Facebooku. Głosowanie na stronie ruszy 16 czerwca i zakończy się 18 czerwca, a dzień później ogłosimy listę zwycięzców.
 
Nagrodą główną w konkursie będzie publikacja zwycięskiego zdjęcia w Katalogu Lokacji wraz z podpisem autora. Ponadto zdjęcia wybranych lokacji pokazane zostaną na konferencji 21 czerwca podczas Kameralnego Lata.

- Czekamy na propozycje najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych miejsc zdjęciowych, tzw. lokacji. Kameralne Lato, Urząd Miasta i Mazovia Warsaw Film Commission, zajmująca się m.in. promocją filmowego Mazowsza, zapraszają wszystkich Radomian do wspólnej zabawy filmowej. Razem stwórzmy katalog zdjęć i opisów, który następnie zostanie przekazany filmowcom polskim i zagranicznym - mówi Justyna Durmaj, rzecznik prasowy Kameralnego Lata.

Dorota Trojanowska/Kameralne Lato

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy