"Siostry Twojej siostry" - przedpremierowy pokaz w Multikinie

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Multikino zaprasza wszystkie panie we wtorek, 21 sierpnia do Kina na Obcasach na przedpremierową projekcję filmu „Siostra Twojej siostry" w reżyserii Lynn Shelton.

Sierpniowe spotkanie w Kinie na Obcasach uczestniczki spędzą z „Siostrą Twojej siostry”, czyli niezależną komedią pełną pomyłek i nieporozumień, skrywanych uczuć i niewypowiedzianych pragnień. Iris i Hanna to siostry, a Jack jest najlepszym przyjacielem Iris. Ta trójka niespodziewanie spędzi razem kilka dni w domku na odludziu. Kto kogo kocha? Kto coś udaje? Kto kim manipuluje? I kto z kim chce się przespać? W rolę jednej z sióstr wcieliła się Emily Blunt znana z takich filmów, jak: „Diabeł ubiera się u Prady”, „Połów szczęścia w Jemenie” oraz „Jeszcze dłuższe zaręczyny”. Komedia Lynn Shelton, w której współcześni trzydziestolatkowie muszą pod wpływem zbiegu okoliczności zrzucić maski i zmierzyć się ze swoimi niepokojami i uczuciami, został doskonale przyjęty na festiwalach w Sundance i w Toronto.


Bilety w cenie 17zł już dziś można nabyć w kasach biletowych oraz online na stronie www.muliktino.pl

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/4_kultura/siostra.png): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96